Kolekce společenských vestiček

 

VESTA 100x JINAK“, to je moto této kolekce. Variabilní kousky, které oživí Váš šatník, ať už raději nosíte tričko a džíny nebo jste blázen do roláků a sukní. Většina vestiček je originál, jež se dá znovu vyrobit pouze v jiné inovaci přizpůsobené vkusu a využití zákazníka.

Fialová vesta s copánky

Stále ještě moderní a slušivá fialovo-stříbrná barevnost je vhodná jak pro běžné denní nošení tak pro slavnostnější příležitosti. Odvážnější slečny a dámy mohou vestičku ozdobit výraznou broží ve stylu řádu, která jemně a žensky evokuje vojenský styl, který se v módě posledních několik sezón stále opakuje a ani letošní rok zcela nevymizí.

Modrá komplet - vestička a korzet s růžemi

Kombinace džínoviny a sametu dostává tuto vestu na hranici mezi denní a večerní nošení. Zdobení flitry není okázalé, pouze upozorňuje na motiv růže, která se již stala symbolem mé práce.

Vestičku můžete doplnit sametovým korzetem, který začíná pod prsy a končí na bocích. Záleží na Vás jestli jím ozdobíte obyčejné tričko nebo šaty, mírným stažením tak ale vždy zdůrazníte svůj pas.

Saténový kříž

Více variant má také další modelová vesta. Saténový kříž má zapínání na potahované knoflíky. Opět lze využít jako ozvláštnění jednoduchého trička nebo koktejlových šatů. Pro slavnostnější příležitosti si můžete vybrat z několika ručně vyráběných broží. Nebo si jich pořídit hned několik. Brože z různých materiálů jsou vyrobené přímo pro tuto vestu. Připínají se na knoflíky v místě křížení pruhů ve předu na prsou.

Oboustranná

První varianta oboustranné vesty má zvýrazněná ramena stříbrným materiálem. Tuto variantu doporučuji doplnit např. taškou či páskem s kovovým leskem. Barevnější oblečení je lépe doplnit druhou stranou vesty, která má klasičtější pojetí. Zdobená je pouze širokým štepováním. Díky tomu můžete černou variantu doplnit také o brož v barevnosti ostatního oblečení (šatů, trička nebo ostatních doplňků) nebo pouze černobílou navrženou přímo k oboustranné vestičce. Díky svojí univerzálnosti má tato vesta nespočet možností využití. Tak si ji užijte, ve dne i v noci.

Dvojvarianta na knoflíky

Vesta nebo spíše vesty s největším fíglem pro náročné a kreativní nositele. Jedná se o vestu s připínacím/odepínacím předním dílem. Podle nálady tak můžete využít přední díl, který se Vám zrovna hodí více. Další výhodou této „dvojvesty“ je také možnost popošití knoflíků, což je jednoduché přizpůsobení náhlé změně postavy (mírný rozdíl např. před a po Vánocích apod.:).

Světlejší varianta má ostré hrany a zvýrazněný pas přestřižením. Tmavší varianta vesty má linie měkčí, límec i výstřih je tvarován do oblouku stejně jako dolní okraj vesty. Také barevnost je klidnější a méně kontrastní.

Světlá vesta se sámky

Krátká vestička s dvouřadovým zapínáním je zdobena sámkováním, které působí velmi jemně, přestože je vesta inspirována vojenským stylem. Díky této vestě povýšíte na model i klasické šaty typu „malé černé“. Šátek s originálním potiskem růží ze 100% hedvábí se k vestě barevně nádherně hodí.

 

Oboustranná tylová sukýnka

S použitím lesklého modrého materiálu se v kombinaci s jednoduchým vrškem a legínami hodí i na ples. Sukýnka lze využít i z druhé strany, kdy je rázem trčavější a světlejší.

 

Šátek s originálním potiskem růží ze 100% hedvábí se nádherně hodí jak na běžné nošení tak do společnosti.

8x10