Zakázková tvorba

Eliška navrhuje a šije šaty na zakázku. Má za sebou návrhy i zpracování šatů na denní nošení, na ples i pro nevěstin svatební den. Pokud si budete přát oživit i Váš každodenní šatník nebo vytvořit šaty na maturitní ples či jiný pro Vás důležitý den, neváhejte návrhářku oslovit byť jen s žádostí o radu či návrh.


celý článek

Svatební styling


Nevíte jakou barvu či styl svatebních šatů zvolit? Chcete být v bílém a přesto mít na sobě něco netradičního? Je pro Vás důležitá i další využitelnost šatů, ve  kterých přesto chcete působit jako princezna? To vše se dá splnit. Stačí si domluvit konzultaci s návrhářkou. Svatební styling nekončí jenom u oblečení a doplňků. Pomůže Vám také s doladěním dekorací na stůl či výběrem barevnosti celé svatby. Návrhářka se může postarat také o oblečení pro družičky.

Možnost spolupráce


Návrhářka je otevřená dalším možnostem prezentace své práce například ve spolupráci s filmem, divadlem či firmou, která projeví zájem o její nápady na novou kolekci či jen možnost inovace stávajících produktů.

Podívejte se na modely vytvořené na dané téma Moskva, Hněv - jeden ze 7 smrtelných hříchů nebo Lázeňská kolonáda. Modely byly prezentovány na módních přehlídkách v Praze a Drážďanech nebo například v klipu písně Katariny Knechtové - Mój Bože.

 

Módní poradenství

 

Návrhářka Vás v rámci kurzu seznámí s barevnou typologií, doporučí střihová řešení dle typu Vaší postavy. Ukáže jak je možné využít stálice v šatníku jako bílá košile nebo "malé černé". Cena kurzu je 990Kč/ 60 - 90minut.

V další variantě kurzu se můžete dozvědět něco více o tvorbě vlastního stylu. Cena kurzu je pak 1490Kč/ 120 - 150min. Na konci kurzu si sami určíte, co je třeba doplnit právě do vašeho šatníku.

  • dle zájmu přiblížení aktuálních trendů a Dress code
  • konzultace stávajícího šatníku včetně možnosti vyřazení, dokoupení, úprav na oděvech
  • možnost rady při nastavení stylu zákazníka
  • asistence při nákupech
  • doplnění šatníku modely šitými na míru

 

 

8x10